02. Dames 1ste Provinciale

Onze Dames 2 zijn : CONINX ELS (1m83) DE WEVER CHARLOTTE (1m84) DE WEVER FLORENCE (1m70) FRANSSEN FEMKE (1m72) Lees meer...

03. Dames 3de Provinciale B

Onze Dames 3 zijn: BEIRINCKX JULIE GOYSENS KIM GRIELEN EMMA LIECKENS KALI MARINUS ANNE SERNEELS Lees meer...

04. Dames 3de Provinciale A

Onze Dames 4 zijn : BERGS INE BOGHEMANS AMBER COPMANS ELLEN DEKKERS SILKE GOOSSENS LISSA HAVEN L Lees meer...

02. Heren 1 ste Gewest

Onze Heren 2 zijn:Guido DekkersJorne MylemansBrent Van WinckelJaron Van AckerVincent Van DeurenMaarten Van EspenElia Van HooffJan Van MeenselJeroen Va Lees meer...

07. Meisjes E2 - MU11 Prov R2

Onze Meisjes E2 zijn: ALLAERTS LUCA DIELTJENS MAAYKE VAN LOOY LINDE VANHOUTTE ROOS VERWERFT LORE Lees meer...

09. Meisjes E4 - MU11 Reg+BC R§

Onze Meisjes E4 zijn : BREKALO SARA JANSSENS LIESELOT JANSSENS ZARINA PALMANS ANNA VAN DER SCHRAELEN LOUI Lees meer...

11. Meisjes E 2/2

Onze Meisje E (2 tegen 2) zijn : VAN DYCK MARGO GEERTS MARGAUX CORNELIS METTE SMETS JUTHE SPILLEMAECKERS Lees meer...

05. Meisjes D - MU13 Reg+BC R6

Onze Meisjes D zijn : AVONDS BLUE DE KIMPE INDIRA DOCKX HASSE EECKHOUT-DE VRIES JILL MEERSSCHAERT JULIE Lees meer...

01. Meisjes B1 - MU17 Prov R2

Onze meisjes B1 zijn: BARTLE ANGIE BROCKEN ROBIN CORNELIS ELIEN DE SMEDT BABETTE DIELS CHARLOTTE Lees meer...

05. Dames 2de Gewest

Onze Dames 5 zijn : CEUSTERS TAMARA DE SMEDT ASTRID DIELS ELIEN GEERAERTS KAYLIE GOOVAERTS LOTTE Lees meer...

10. Jongens D - JU13 Reg +BC R1

Onze Jongens D zijn :BREKALO KRISTIAN CORNELIS HANNES PEETERMANS WILLIAM VAN DIJCK RUBEN VAN KERKHOVEN J Lees meer...

04. Meisjes C2 - MU15 Reg R2

Onze Meisjes C2 zijn: CLE ZOE DUWAERTS NELE NIJS ORIN NUYTS AUDE RAEYMACKERS KATO SCHUERMANS MEL Lees meer...

01. Heren 1 ste Gewest

Onze Heren 1 zijn: AERTS PIETER DEKKERS GUIDO MERTENS FLORIAN MYLEMANS JORNE VAN ACKER JARON VAN Lees meer...

01. Dames 2de Divisie A

Onze Dames 1 zijn: BARTLE ANGIE BOECKX POLIEN BOGHEMANS AMBER DE BUSSER MARGO DELEN SANNE DIELTJ Lees meer...

03. Meisjes C1 - MU15 Prov R2

Onze Meisjes C1 zijn: BOGHEMANS MEREL BREUGELMANS JULIE CORNELIS ELIEN GOOSSENS KAAT KEIRSMAEKERS AXELLE Lees meer...

06. Meisjes E1 - MU11 Prov R1

Onze Meisjes E1 zijn: BAH AMINATA BROECHOVEN LAURIEN ENGELEN HANNE VAN DE VELDE EMMA VAN HERCK ELIEN Lees meer...

Zondag 15 mei, 41ste editie Kempische Rijscholen SinksenVolleyCup
We verwachten zondag alle ploegen ten laatste om 9u30
UITSLAGEN : VVB | AVF | GEWEST